Kobi Sanal Santral size, normal bir santralin yapabildiklerine ek olarak yeni ve teknolojik özelliklere sahip bir sistem sunar. Kobi Sanal Santral, sayesinde tüm bu gelişmiş özelliklere sahip olmanın yanı sıra, iletişim maliyetlerinizden tasarruf etmenizi sağlar. Günümüzde kullandığınız kadar öde terminolojisi gitgide yaygınlaşmakta ve teknolojinin çok çabuk demode olduğu günümüzde sadece kiralayarak en son teknolojiye sahip olabilirsiniz.
Yüksek maliyetlerle bir sistem satınalmak yerine sadece kiralayarak ihtiyacınıza hızlı ve ekonomik bir çözüm sağlarsınız. Dijitalleşen telefon hatlarınızın sabit ücreti ortadan kalktığı gibi, hesaplı görüşme ücretleriyle de, görüşme bedellerini ekonomik seviyelere indirebilirsiniz.

Kobi Sanal Santral gelişmiş Online Faks hizmeti her zaman çalışır, siz ve çalışanlarınız ne zaman ihtiyaç duyarsanız.
Her yerden faks gönderip alabilirsiniz. Laptop’ınızdan, cep telefonunuzdan, tabletinizden.

 
 • FAKS GÖNDER/AL
  Cepten, Tabletten, Bilgisayardan, Email Adresinizden veya Faks Makinasından Faks Gönderip Alabilirsiniz.
 • ADRES DEFTERİ
  Müşterilerinizi Panele Kaydederek, Gruplandırabilir ve İstediğiniz Müşterilerinize Faks Gönderip Alabilirsiniz.
 • FAKS ARŞİVİ
  Geriye Dönük Tüm Fakslarınızı Saklayabilir, İstediğiniz Tarihteki Faksı Arayarak Ulaşabilirsiniz.
 • HER YERDEN ERİŞİM
  İnternetin Olduğu Her Yerden Faks Gönderebilir, Gelen Fakslarınıza Cepten, Tabletten ve Bilgisayardan Ulaşabilirsiniz.

 • Sabit ücret ödemezsiniz.
 • Mevcut telefon hatlarınıza yenisini eklemenize gerek olmaksızın dilediğiniz sayıda harici sistem hattı oluşturabilirsiniz. Oluşturulacak hatlar için bir bedel ödemezsiniz.
 • Sistemi kurduracağınız tüm şube, bayileriniz ve sisteme sahip tüm firma ve kurumlar ile sistem içerisinde yapacağınız görüşmeler ücretsizdir.
 • Sistem üzerinden aradığınız bir görüşmeyi, görüşme esnasında telefonu kapatmadan gerek aynı ilde gerekse farklı ilde veya ülkedeki, sisteme sahip bayi veya şubenize aktararak görüşmye aktardığınız yerdki kişi ile devam etmesini sağlayarak zaman kaybetmeden sorulara yanıt verebilir veya sorunları kısa zamanda çözebilirsiniz.
 • Sistem kurulduktan sonra müşterinin yetkili gösterdiği bir veya birden fazla kişi için sistem denetim paneli oluşturulur. Yetki verilen kişiler sistem panelinden tüm yapılan görüşmeleri aranan numaraları, görüşme sürelerini, aranan bir numaranın hangi tarih aralığında kaç kez arandığını ve bu aramaların bedellerini, hangi dahili hattın hangi numaralar ile görüştüğünü, ve tüm bu detaylı bilgileri bedelleri ile görebilirler. Değişik riterlerde yapabilecekleri denetimleri istediklerinde istatistik veya liste olarak bilgisayara belge olarak indirebilir mail olarak gönderebilir veya basılı evrak olarak dosyalama yapabilirler.
 • Tek bir internet hattı ile aynı anda 30 farklı dış görüşme yapabilirsiniz.
 • Dış aramalarınızda sistemi kullanacağınızdan telekom hattınızın meşguliyeti sadece dışarıdan gelen aramalara yanıt verileceğinden çok daha az meşgul olacaktır.