SAP Business One

SAP Business One Nedir?

Sizinle büyümek üzere tasarlanmış iş yönetim yazılımı olan Business One ile işletmenizi ya da iştirakinizi daha iyi kontrol edin. 150 ülkede 47.000’den fazla şirketin güvendiği bu çözüm, muhasebeden CRM’e, tedarik zinciri yönetiminden satın almaya kadar tüm temel süreçlerinizi düzenler.

  • İşinize ait bütün bilgileri, ölçeklenebilir tek bir sistemde tutun.
  • Entegre iş zekası ile sizin için en önemli sorulara yanıt bulun.
  • Kolay mobil uygulaması ile çalışanlarınızın her yerden yazılıma ulaşmasını sağlayın.
  • 2 ila 8 hafta arasında gibi kısa bir sürede yerleşik ya da bulutta uygulamaya geçin.

SAP Business One nitelikleri

  • Ekonomik ; toplam sahip olma maliyeti,
  • Geniş kapsam, şirket birimlerinizin tüm ihtiyaçları için tek bir çözüm,
  • Hızlı ve kolay uyarlama, çözüm kısa sürede çalışır durumda,
  • Güçlü, büyüyen işletmenizi desteklemek için yeterli,
  • Endüstri çözümleri, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş,
  • 27 dil, 43 yerel sürüm, çoklu para birimi desteği

SAP Business One Avantajları Nelerdir?

SAP Business One; muhasebe ve finanstan satın almaya, stok yönetiminden satış ve müşteri ilişkilerine, proje yönetiminden operasyonlara ve insan kaynaklarına kadar her noktada işletmenizi başarıyla yönetebilmeniz için uygun maliyetli bir yöntem sunuyor. SAP Business One ile iş süreçlerinizi sadeleştirin, işletmenizi daha iyi tanıyın, hızlı hareket yeteneği kazanın ve gerçek-zamanlı bilgilere dayalı kararlar alın. Bütün bunlar sayesinde de kârlı bir büyüme elde edin. Her şeyi kontrol altında tutabilmek için işletmenizi tek noktadan takip edin İşletmeniz için büyük hayalleriniz ve hedefleriniz olduğunu biliyoruz. Şirketiniz büyüdükçe, bilgiler farklı uygulamalarda ve hatta lokasyonlarda bulunacağı için, herhangi bir anda, işletmenizde neler olduğunu tek noktadan görmek zor olabilir. SAP Business One, küçük ve orta ölçekli işletmelerle birlikte büyümek üzere tasarlandı. Esnek, modüler, aynı zamanda da güçlü bir çözüm olan SAP Business One, kullanıcı dostu arayüzüyle de son derece kolay kullanılıyor.

Finansal bilgileriniz üzerinde tam kontrol

* SAP Business One, finansal operasyonunuzu yönetmenize ve sadeleştirmenize yardımcı olmak için eksiksiz araçlar sunuyor. Defterikebir ve yevmiye defteri girişlerini sürdürmek, vergi hesaplamalarını desteklemek ve farklı para birimleriyle işlem yapmayı sağlamak gibi gündelik muhasebe görevlerini otomatik hale getiriyor.

Sadık bir müşteri tabanı oluşturun

* SAP Business One, tüm satış sürecini ve müşteri yaşam döngüsünü (ilk iletişimden son satışa ve satış sonrası hizmete ve desteğe kadar) etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olacak araçları sağlıyor.

SAP Business One Bilgi Hattı!

Bilgi İçin;

0216 305 0 444

kobi@kobiyazilimlari.com