Sanal Santral

Sanal Santral Nedir?

Sanal Santral, kişisel veya iş amaçlı olarak iletişim ihtiyacınızı çözmeye yönelik bir hizmetler bütünüdür. Sanal Santral size, normal bir santralin yapabildiklerine ek olarak yeni ve teknolojik özelliklere sahip bir sistem sunar. Sanal Santral, sayesinde tüm bu gelişmiş özelliklere sahip olmanın yanı sıra, tasarruflarda sağlarsınız. Sayısallaşan telefon hatlarınızın sabit ücreti ortadan kalktığı gibi, hesaplı görüşme ücretleriyle de, görüşme bedellerini de aşağılara çekersiniz.

Sanal Santral’i Kimler Kullanabilir?

Sanal Santral, bir çok oluşuma hizmet edebilecek düzeydedir. Burada önemli olan ihtiyacın tam olarak belirlenmesi ve buna uyan esneklikte dahili hatlarınızın oluşturulmasıdır. Bu yüzden Sanal Santral oldukça geniş bir kesime hitap etmektedir. Basit bir liste yapmak gerekirse, Kobiler, E-Ticaret siteleri, Home Ofis çalışanlar, Saha Elemanları çalıştıranlar, Çok şubeli firmalar, Hukuk Büroları, Muayenehaneler, Ve daha bir çok alan sayılabilir.

Sanal Santral’in Avantajları Nelerdir?

* En büyük avantajlarından biri, herhangi bir santral yatırımı gerektirmemesidir. Bütün ip santral özelliklerini kullanabilirken, kurulum, güncelleme ya da daha sonrasında sistem yenileme gibi, önünüze çıkabilecek tüm donanım ve yazılım masraflarından kurtulmuş olursunuz.

* Diğer bir avantajı, çalışma alanınızı bir ofisle sınırlandırmamanızdır. Dahili numaralarınız, farklı binalarda, şehirlerde, hatta ülkelerde olabilirken. Bir cep telefonunu bile, dahili hat olarak sisteminize ekleyebilirsiniz.

% 70′ e varan indirim

“Hattınızı Sanal Santral’e taşıdığınızda, sizden aylık sabit ücret alınmadığı gibi, yaptığınız görüşmeleri de % 70′ e varan indirimlerle yaparsınız”

Sabit hat giderlerinden kurtulun!

* Sanal santralin bir avantajı da, sizi sabit hat giderlerinden kurtarmasıdır. Eski tip sabit hatlar, aynı anda tek bir arama kapasitededir. (siz aradığınız anda gelen aramaya mesgul çalması) Bu yüzden bir çok firma 5-6 sabit hat, hatta 10 larca hat alarak PBX dediğimiz yapıları oluşturmakta ve onca hattın sabit giderlerini de ödemektedirler.

Sanal Santral Bilgi Hattı!

Bilgi İçin;

0216 305 0 444

kobi@kobiyazilimlari.com

Sanal Santral Yazılım