İş odaklı yazılım geliştirme platformu, 1C:Enterprise ile uygulama geliştiriciler, esnek ve özelleştirilebilir iş çözümleri oluşturabilmeleri için kapsamlı bir araç ile güçlendirilir.

1C:Enterprise platformunun avantajları

1- Esneklik : 1C:Enterprise platformu üzerinde geliştirilen çözümler kolayca özelleştirilebilinir.

2- Erişilebilinirlik: 1C:Enterprise platformu üzerinde geliştirilen çözümler açık kaynak kod yapısında olduğu için her hangi bir çözüm üzerinde istediğiniz değişiklikleri yaparak işletmenize uyarlaya bilirisiniz.

3- Bulut Tabanlı: Bulut dağıtım sayesinde, çalışanlar herhangi bir yerden PC veya tablet kullanarak veritabanına erişebilir.

4- Mobil: 1C:Enterprise platformu üzerinde geliştirilen çözümler iOs ve Android işletim sistemleri için ek bir geliştirme maliyetine gerek duymadan hızlıca hazırlanır.

5- Hız: 1C:Enterprise platformu üzerinde yapılan geliştirme çalışmaları diğer yazılım geliştirme platformlarına göre 3-4 kat daha fazla hız ve esneklik sağlamaktadır. Platform birçok ( kütüphane, kataloglar, web servisleri)

Hızlı Geliştirme Ortamı

Hızlı geliştirme ortamı sayesinde, sahip olduğunuz 1C yazılım uygulaması üzerinde kendi IT ekibiniz ve/veya 1C iş ortaklar ile hızlıca yazılım geliştirebilir ve yayınlayabilirsiniz.

Arayüz (GUI) Araçları

Modern son kullanıcı arayüz seçenekleri ile kullanıcı performansının en üst düzeye ulaşması sağlanır.

Ölçekleme

Kişisel tek kullanıcı yapıdan, büyük çalışma gruplarına kadar çalışma seçenekleri sunar. Genişleyebilir altyapısı sayesinde işletmelere esneklik kazandırır.

Kullanılabilirlik

Başlangıç seviyesinden en üst profesyonel yapıya hitap edecek uygulamalar işletme ihtiyaçları doğrultusunda hızlıca geliştirilir.

Modüler Yapı

İş bazlı modüler geliştirme alt yapısı ile oluşturulan modüler kodlama farklı sektörlere özel uyarlama çalışmalarında esneklik, verimlilik ve zaman kazandırır.

Mobil Cihazlar

Farklı donanımsal ve işletme sistemine sahip mobil cihazlar ile çalışma olanağı sunar. 1C Mobil uygulama geliştirme araçları ile Android ve İOS cihazlarda uygulamanızı hızlıca geliştirip yayınlarız.

Buluttan Çalışma

Bilgisayarınıza ticari yazılım platformunun kurulumunu yapmadan, web tarayıcınız üzerinden uygulanmanızı rahatlıkla çalıştırılabilir, tüm süreçlerinizi internet ortamında takip edebilirsiniz.

Güçlü raporlama

Hiyerarşik, çok boyutlu ve çapraz raporlama, raporlarda gruplama ve şifreleme, bilgi detaylandırma ve toplama, rapor yapısını dinamik değişimi, farklı diyagram türlerinin esnek kullanımı ile finansal raporlarınız size özel hazırlanır.

İşlevsellik

Yazılım geliştirme, uyarlama ve entegrasyon süreçlerinde güçlü 1C:İşletme 8 platformu sayesinde tüm yenilikçi teknolojiler tek platformda bir arada sunulmaktadır.

Kriptolama

Geliştirdiğiniz uygulama çözümlerine özel şifrelemeler tanımlayarak kod ve uygulama güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarır.

İş süreçleri ve yönetim

İş süreçlerinizi basitçe tanımlayabilirsiniz. İş süreçlerinin kontrolünü ve takibini kolayca yapabilirsiniz. Kullanıcı yetkileri ve kullanıcı işlemlerinin kayıt altına alınması. Güncelleme işlemlerinde gelişmiş platform desteği ile kolayca uygulanabilmektedir.

Veritabanı ve Entegrasyon

Genel veri gönderme ve alma protokolleri sayesinde bütün programlar ve donanımlarla entegrasyon sağlanır.

Microsoft SQL Server, PostgreSQL, IBM DB2, Oracle ve diğer veritabanları ile çalışabilme yeteneği sunar.